Hogwart, lata '60
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Postacie do przejęcia, poszukiwania

+4
Finn Forsberg
Daphne Wilvert
Chandra Sparks
Mistrz Gry
8 posters

Go down

Postacie do przejęcia, poszukiwania Empty Postacie do przejęcia, poszukiwania

Pisanie by Mistrz Gry Czw Kwi 12, 2012 6:51 pm

Znudziła Ci się postać? Nie kasuj jej tylko napisz tutaj, może ktoś akurat będzie chętny do przejęcia jej. Potrzebujesz kogoś dla swojej postaci, brata, siostry, kuzyna, matki to też tutaj pisz. Ten dział widzą goście wiec ze spokojem ktoś powinien się znaleźć. Pamiętaj, że kiedy szukasz kogoś do postaci to napisz wymagania od razu, ułatwi to sprawę.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Admin

Skąd : zewsząd
Join date : 08/04/2012
Liczba postów : 258

https://crucio.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Postacie do przejęcia, poszukiwania Empty Re: Postacie do przejęcia, poszukiwania

Pisanie by Chandra Sparks Czw Kwi 19, 2012 12:37 pm

BRATA CHCĘ


Postacie do przejęcia, poszukiwania Ndpy6v

Wymagania:
lat 17 = klasa VII
Ravenclaw = czyli inteligentny (:
nazwisko Sparks
ryjek tego pana wyżej
no i status majątkowy niestety biedny

Natomiast reszta, czyli imię, charakter, relacje z innymi, z siostrą są dowolnie.
Mimo to radzę się zapoznać z kartą Chandry (rodzina i historia), żeby za bardzo nie odstawał.

Spraszaaam na PW!
Chandra Sparks
Chandra Sparks

Female Skąd : Newcastle, UK
Join date : 12/04/2012
Liczba postów : 70

Powrót do góry Go down

Postacie do przejęcia, poszukiwania Empty Re: Postacie do przejęcia, poszukiwania

Pisanie by Daphne Wilvert Pią Kwi 20, 2012 4:03 pm

STARSZY BRAT
nazwisko: Wilvert
status majątkowy: miliony złotych galeonów na koncie.
dom: Slytherin
wiek: 17 lat, VII klasa.
imię: w karcie widnieje jako DORIAN, ale imię można zmienić.
twarz: ważne, żeby był BLONDYNEM. konkretnego modela nie mam upatrzonego, więc wybór wolny.
charakter: taki bardzo slytherinowski. perfekcjonista, wyniosły, zafascynowany BARDZO Czarnym Panem i szeroko pojętym złem. aczkolwiek wysoka kultura osobista, wspaniałe wychowanie i klasa także potrzebna. ale zostawiam pole do charakterowego popisu poza tym <3
relacja z siostrą: mocna, opiekuńcza, trwała, wręcz zaborcza. ZŁY CZŁOWIEK, jednym słowem.


KARTA DAPHNE

ZNALEZIONE I love you
szczegóły, uzgodnienia, pytania - PW







Ostatnio zmieniony przez Daphne Wilvert dnia Pon Kwi 23, 2012 7:24 pm, w całości zmieniany 3 razy
Daphne Wilvert
Daphne Wilvert

Female Skąd : Londyn, UK
Join date : 19/04/2012
Liczba postów : 124

Powrót do góry Go down

Postacie do przejęcia, poszukiwania Empty Re: Postacie do przejęcia, poszukiwania

Pisanie by Finn Forsberg Sob Kwi 21, 2012 2:09 pm

A ja chcę siostry.

Bliźniaczki, konkretniej mówiąc. Abigail i Grace [imiona można zmienić]

Z V klasy. Chętnie widziałby je u Puchonów/Gryfonów, ale mi to w sumie rybka. Byle nie Slytherin. 1/4 krwi magicznej raczej zupełnie je dyskredytuje.

Wszystko inne, charakter, zainteresowania, są mi obojętne. Aktualna więź do uzgodnienia. Ale wygląd... wolałbym wcześniej zobaczyć. Proponuję jakąś ciemnowłosą modelkę. Może Kristina Romanova? W każdym razie do ustalenia.

Kartę również chętnie zobaczę wcześniej.

I najważniejsze, niech to będzie podstawą do stworzenia postaci.


Ostatnio zmieniony przez Finn Forsberg dnia Wto Kwi 24, 2012 12:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Finn Forsberg
Finn Forsberg

Male Skąd : szkocka wyspa.
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Postacie do przejęcia, poszukiwania Empty Re: Postacie do przejęcia, poszukiwania

Pisanie by Nikolaj Aleksiejew Wto Kwi 24, 2012 6:07 am

Bardzo bardzo konkretnie potrzebuję:

Siostry bliźniaczki.

Postacie do przejęcia, poszukiwania Images?q=tbn:ANd9GcRWcKfniZoHi175IQEC1hpswo_PjMg0Jg-WB4D-jzcSmh0EOXzC
Katerina Alekseyeva
Której wyglądu użycza Clara Alonso.

Siostra-bliźniaczka, pierwsza, bo najważniejsza, bo najpiękniejsza i najbliższa. Nikolai adoruje ją i wielbi, jest w stanie poświęcić niejedno, aby pomóc jej odnaleźć się w realiach hogwarckich - dziewczyna zmieniła magiczną szkołę z rosyjskiej Akademiya Magii na Hogwart przed czwartą klasą i wciąż jest ogłuszona ogromem zmian, których - w przeciwieństwie do brata - nie lubi, a nawet się ich obawia... Być może dlatego jest mistrzynią kamuflażu i manipulacji - aby porywy emocji ukryć, a tor myśli innych nakierować na swój, do którego się przyzwyczaiła. Gdzieś w jej wnętrzu toczy się walka między własnymi przekonaniami a tymi narzuconymi przez rodzinę, proczarnomagicznymi. Jedyny pierwiastek czystego dobra wśród Alekseyevów?

Dom? Bez znaczenia.
Majętność? Zamożna.
Wiek? 16, jak Nikolai.
Więcej informacji? PW!




RESERVED
Nikolaj Aleksiejew
Nikolaj Aleksiejew

Male Skąd : Leningrad, Rosja
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Postacie do przejęcia, poszukiwania Empty Re: Postacie do przejęcia, poszukiwania

Pisanie by Holly Kortajarena Pią Kwi 27, 2012 12:19 pm

HUGO KORTAJARENA
Braciszek o rok starszy, strasznie i przygnębiająco ambitny. Przygnębiająco, bo zaledwie wspomni o tym, co pragnie robić i zacznie się chwalić stopniami w szkole, Holly ma ochotę mu wydrapać oczy i obciąć narządy płciowe. Nie znosi jego przechwałek, gadania o sobie, jakby był jednym, który w tym domu posiada kwalifikacje na najlepszego czarodzieja wszech czasów. Relacje pomiędzy rodzeństwem nie są zbyt miłe, często się kłócą i gdy wydaje się, że jakoś udało się im pogodzić, nadarza się kolejna okazja do szturchnięć, popychania i bicia po twarzy. Hugo urodę odziedziczył po ojcu, to fakt niezaprzeczalny. Krótkie, nieco za ucho kasztanowe włosy i intensywne, wręcz wypalające w tobie dziury na wylot, spojrzenie; oczy mają głęboki brązowy kolor. Natomiast charakter ma po mamusi, za co jej kij w oko, a najlepiej dwa.

Imię? Można zmienić, wiek 16 lat, kończy zatem szóstą klasę.
Historia z karty Holly.
Kontakt na pewu.
Ejmen.
Holly Kortajarena
Holly Kortajarena

Female Skąd : Hiszpania, Madryt
Join date : 22/04/2012
Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Postacie do przejęcia, poszukiwania Empty Re: Postacie do przejęcia, poszukiwania

Pisanie by Amelia Palmer Nie Kwi 29, 2012 9:32 pm

W przeciwieństwie do innych ja mam drobne poszukiwania tylko. Osobą, którą poszukuje może być równie dobrze postać już istniejąca na forum, mi tam obojętne.
Przechodząc do rzeczy, przydałby mi się przyjaciel (ew. dwóch). Tak jak czytacie płci męskiej. Dom obojętny, wiek - 17 lat, majętność również bez znaczenia. Byłaby to osoba, której dziewczyna by się zwierzała ze wszystkiego, jako jedynemu znajomemu, ufała mu, taki jej obrońca. Oczywiście nie musi być to relacja odwzajemniana, a przynajmniej nie w taki dosłowny sposób 8D Ogólnie to jestem otwarta na każdą propozycję, co też nie znaczy, że każda mi podpasuje!
Amelia Palmer
Amelia Palmer

Female Skąd : Londyn, Anglia
Join date : 26/04/2012
Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Postacie do przejęcia, poszukiwania Empty Re: Postacie do przejęcia, poszukiwania

Pisanie by Thomas Sheppard Sro Maj 16, 2012 1:27 pm

POSTAĆ DO PRZEJĘCIA: THOMAS SHEPPARD
Thomas Sheppard
Thomas Sheppard

Male Skąd : Dover
Join date : 22/04/2012
Liczba postów : 49

Powrót do góry Go down

Postacie do przejęcia, poszukiwania Empty Re: Postacie do przejęcia, poszukiwania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach