Hogwart, lata '60
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gideon!

+9
Spencer Delawary
Leah Blake
Cherry Kingsleigh
Nikolaj Aleksiejew
Daphne Wilvert
Kate Norton
Elizabeth Black
Courtney Lestrange
Gideon Prewett
13 posters

Go down

Gideon! Empty Gideon!

Pisanie by Gideon Prewett Wto Kwi 24, 2012 4:34 am

Gryffindor:.

Slytherin:.

Ravenclaw:.

Hufflepuff:.
Gideon Prewett
Gideon Prewett

Male Skąd : Dolina Godryka
Join date : 22/04/2012
Liczba postów : 8

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Courtney Lestrange Wto Kwi 24, 2012 4:58 am

Koleżanka siostry - więc chciałabym coś pozytywnego. Mam mało pozytywów. Co pan Gideon powie na romans z rudowłosą Lestrange? Pewnie, jakoś to jeszcze zagmatwamy, co by nie było zbyt sielankowo (bo można dodać, że Kortni zaręczona została z Nikolaiem Alekseyevem, ku niepocieszeniu obojga młodych...).
Courtney Lestrange
Courtney Lestrange

Female Skąd : Musselburgh, Szkocja
Join date : 09/04/2012
Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Elizabeth Black Wto Kwi 24, 2012 5:05 am

nie wiem co panna Black mogłaby tutaj dostać xD
Elizabeth Black
Elizabeth Black

Skąd : Londyn
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 141

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Kate Norton Wto Kwi 24, 2012 5:08 am

Jakiś pozytyw będzie? xD
Kate Norton
Kate Norton

Female Skąd : Brighton
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 50

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Daphne Wilvert Wto Kwi 24, 2012 5:47 am

A JA CHCĘ. i wyjątkowo mam pomysł! ale nie wiem, czy Ci odpowiada, więc potraktuj moją wizję jako luźną propozycję i nie wahaj się jej po gryfońsku odrzucić ;>
niech oni się lubią. tak...specyficznie. wiem, charakterowo różnica ogromna, plus dwa przeciwne obozy anty-voldziowe i voldziowe, ale...kurczę, po przeczytaniu megazajebistej i optymistycznej karty Gideona (+imię I love you) nie mogę tak do normalnego negatywu pójść :C
Gideon jest zakręcony. uśmiechnięty. wariacki. i powiedzmy, że jest WYJĄTKIEM. że w momencie, kiedy Daphne mówi coś megagłupiego, czy to na jakimś kółku pozalekcyjnym, czy na korytarzu, czy GDZIEKOLWIEK i gdy obniża poziom IQ całej szkoły i gdy wszyscy robią klasycznego mindfucka i facepalma, to Gideon się po prostu ŚMIEJE. bo uważa, że Daphne urocza jest i bardzo zabawna (powiedzmy, khm) a nie głupia. i uważa ją za taką blond iskierkę, która się marnuje w Slytherinie. i niech napada ją na korytarzu i zbija z tropu swoją pozytywnością. i niech ona z początku się go odrobinę boi (co ten wesoły Gryfon od niej chce? morderstwo?!), ale potem wręcz wyczekuje przypadkowych spotkań z nim. jako takiego antydepresanta.
także, nie jakieś wielkie przyjaźnie, ale niech on ją zaczepia, niech ona się powoli z nim oswaja i niech wszyscy z podziwu wyjść nie mogą, że takie zupełne przeciwieństwa nie miotają w siebie zaklęciami tylko potrafią normalnie (khm!) pogadać.

co Ty na to? chyba, że masz inne pomysły, wtedy - czekam! I love you
Daphne Wilvert
Daphne Wilvert

Female Skąd : Londyn, UK
Join date : 19/04/2012
Liczba postów : 124

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Nikolaj Aleksiejew Wto Kwi 24, 2012 6:58 am

A ja chcę zdecydowany negatyw z hejterstwem I love you jakieś fabularne zawirowanie?
Że na przykład razem odbębniali/odbębnią szlaban i ciamajdostwo Gideona doprowadzi Nikolaia do białej gorączki. A to na przykład DLATEGO się na szlabanie spotkali, bo Nikolai w jakimśtamstopniu skrzywdził rodzeństwo i Prewett z piąstkami swymi chuderlawymi na Himalaje się porywa <3 Coś w tą stronę?
Nikolaj Aleksiejew
Nikolaj Aleksiejew

Male Skąd : Leningrad, Rosja
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Gideon Prewett Wto Kwi 24, 2012 6:14 pm

Courtney - Jak Ci pasuje romans opierający się tylko na fizyczności i wspólnym wygłupianiu się, to jestem jak najbardziej za. Bo Gideon i jakieś głębsze historyjki to raczej w parze nie idą :<

Liz - To może zróbmy tak, że się wygłupiali razem przez pewien czas, ale potem nadeszły te jej melancholijne dni i stwierdziła, że Gideon przesadza z tym swoim wiecznym szczęściem. Jak chcesz, to może ona nawet spróbować odkryć jakieś jego spokojne tereny, o ile jakieś ma oo" Generalnie jacyś znajomi/dobrzy znajomi z tego wychodzą.

Kate - No jasne! Taka fajna z niej osoba, że pasuje wszędzie. Dałbym im jakichś naprawdę dobrych znajomych/przyjaciół. Gid by ją zarażał swoim humorem i w ogóle. Mogą sobie nawet flirtować dla żartu czasem :3

Daphne - Miszcz totalny, jestem na tak <3

Nikolai - Jakie Himalaje, toż Gideon też jest gigantem :c Ale pomysł mi się podoba. Przyda się osoba na której widok będzie czuł żądzę mordu.
Gideon Prewett
Gideon Prewett

Male Skąd : Dolina Godryka
Join date : 22/04/2012
Liczba postów : 8

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Elizabeth Black Wto Kwi 24, 2012 6:16 pm

mam dziwny pomysł....trochę podchodzący pod słowo "crazy" xD pm będzie Very Happy
Elizabeth Black
Elizabeth Black

Skąd : Londyn
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 141

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Courtney Lestrange Wto Kwi 24, 2012 7:15 pm

A to może zróbmy taki sobie myk, że może ciągnie ich do siebie, ale Kortni się opiera, bo ona nie za bardzo chce uprawiać seks z chłopakiem, do którego nic nie czuje. Ale może też dałoby radę zrobić dodatkowo tak, że Gideonowi chociaż troszeczkę miękłoby serce na widok rudowłosej koleżanki, jednak twardo trzymałby się swoich "żelaznych zasad" i nic by z tego nie było? Miałabym wtedy usprawiedliwienie dla nagłych napadów złości czy przesadnej melancholii Court, bo ona nie wiedziałaby kompletnie co ma myśleć o całej tej zaistniałej sytuacji. xd
Courtney Lestrange
Courtney Lestrange

Female Skąd : Musselburgh, Szkocja
Join date : 09/04/2012
Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Cherry Kingsleigh Wto Kwi 24, 2012 7:51 pm

A jakiś pomysł dla Cherry? <3
Cherry Kingsleigh
Cherry Kingsleigh

Female Skąd : Luton
Join date : 22/04/2012
Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Leah Blake Wto Kwi 24, 2012 7:58 pm

Ja wiem że ogólnie to wręcz kanon wymaga żebyśmy się nie lubili, ale kurde no! Podoba mi się Gideon. A skoro tak to co powiesz na hm...
Może być tak że na ogół się nie znoszą. Zwłaszcza że Leah jest raczej hm... trochę nadęta. Co nie zmienia faktu że w pewien sposób szanuje gryfonów. No i jakby zrobić że się nie lubią ale totalnie na siebie lecą? Czysta chemia która w sumie nie ma szans bytu bo jej na to nie pozwalają, chociaż gdyby chcieli mogło by być z tego coś... "więcej". Można by to fajnie rozwinąć. Ale jeśli masz inne pomysły to chętnie je poznam. xD
Leah Blake
Leah Blake

Female Skąd : Bradford w hrabstwie West Yorkshire
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Nikolaj Aleksiejew Wto Kwi 24, 2012 8:41 pm

To sugeruję, byśmy byli w zawieszeniu między owym występkiem Nikolaia wobec Gideonowego rodzeństwa a szlabanem I love you
Nikolaj Aleksiejew
Nikolaj Aleksiejew

Male Skąd : Leningrad, Rosja
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Kate Norton Sro Kwi 25, 2012 5:27 am

Kate - No jasne! Taka fajna z niej osoba, że pasuje wszędzie. Dałbym im jakichś naprawdę dobrych znajomych/przyjaciół. Gid by ją zarażał swoim humorem i w ogóle. Mogą sobie nawet flirtować dla żartu czasem :3

Przyjaciele, przyjaciele 8D
A co do filtru, może być :3
Kate Norton
Kate Norton

Female Skąd : Brighton
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 50

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Spencer Delawary Sro Kwi 25, 2012 3:11 pm

maga fajnego czlowieka widze, no to dogadamy sie, mysle - zaproponowalbym kumpelstwo, spencer pewnie bardzo polubilby gideona, bo to spoko czlowiek
Spencer Delawary
Spencer Delawary

Male Skąd : Londyn
Join date : 21/04/2012
Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Elijah Egbers Czw Kwi 26, 2012 7:43 am

rodzeństwo Prewettów mistrzem rozrabiania - wiadomo.
zróbmy coś fajnego! nawet w karcie mam o Prewettach wspomniane ;> i niech te wszystkie szlabany i minusowe punkty to Gideon głównie zbiera od Elijaha. i zróbmy tak, że pomimo tego, że Elijah uprzykrza mu życie na każdym kroku, to są w dość...dobrej komitywie. w sensie szacunek i tak dalej, bez dzikiego hejterstwa. bo Gideon zbyt optymistyczny jest, by być nadętym bufonem, obrażającym się o minusowe punkty ;> jak myślisz?
Elijah Egbers
Elijah Egbers

Male Skąd : Höfn, Islandia
Join date : 24/04/2012
Liczba postów : 38

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Molly Prewett Czw Kwi 26, 2012 9:36 am

Gideon <3 Przedrzeźnianie, denerwowanie, docinanie sobie, uprzykrzanie życia... i taka totalna miłość bratersko-siostrzana <3
Tylko czyy Gideon będzie chciał, żeby Molly towarzyszyła w jego szalonych wyprawach i wariackich występkach czy może raczej będzie coś w stylu "nie, siostra, idź sobie, to moje kredki, weź"? Very Happy
Molly Prewett
Molly Prewett

Female Skąd : Dolina Godryka
Join date : 09/04/2012
Liczba postów : 115

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Gideon Prewett Czw Kwi 26, 2012 10:52 am

Liz - odpisałem

Courtney - Hm, no to niech będzie :3

Cherry - Ja bym tu widział coś w stylu - Cherry próbuje go zmotywować do wykorzystywania swojego potencjału do transmutacji, a on jej czasami śpiewa, bo może ludzi jego głos (tak, jest bardzo niski!). Dobrzy znajomi/przyjaciele więc z tego tak wychodzą. Hm?

Leah - To miłe, że wszystkie tak chcą z nim chemię, ale po raz kolejny: na razie on i jakieś akcje miłosne = n i e. Jak już, to tylko niewinne flirty i ktoś do wyładowywania napięcia seksualnego. Możemy jednak zrobić tak, że on lubi ją jako osobę i stara się tam z nią jakoś zakumplować, ale ona trochę uprzedzona i tak im ciężko to idzie.

Nikolai - Okej, przynajmniej będzie ciekawiej.

Spencer - TO BĘDZIE JEGO WILK! Bo on wygląda jak wilk, albo taki jakiś szczeniaczek i Gideon będzie mu to ciągle powtarzał. Ja tu widzę nie tyle kumpli, co najbardziej destrukcyjny duet Hogwartu, ha! No i mogą się ciągle o coś zakładać :3

Elijah - Bardzo dobry pomysł. Lubię takie relacje, że sobie utrudniają ludzie życie, ale tak w gruncie rzeczy to nie łączy ich nic złego. Potem zawsze jest taki fajny moment, że widzą się po raz ostatni i jest taki szeroki uśmiech, no siema siema, dzięki za te milion szlabanów, będę Cię pamiętał do póki o Tobie nie zapomnę <3

Molly - To może zróbmy tak, że raz będzie ją wręcz namawiał, a jak coś ryzykowniejszego, to dyskretnie będzie ją od tego odciągał. Hm?
Gideon Prewett
Gideon Prewett

Male Skąd : Dolina Godryka
Join date : 22/04/2012
Liczba postów : 8

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Molly Prewett Czw Kwi 26, 2012 10:55 am

Jasne ;)
Molly Prewett
Molly Prewett

Female Skąd : Dolina Godryka
Join date : 09/04/2012
Liczba postów : 115

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Leah Blake Czw Kwi 26, 2012 7:38 pm

No ja strzelam focha! xD hahahahah.
No dobra dobra. Jeśli w ogóle da się lubić Leę jako osobę, to mi pasuje. ;)
Leah Blake
Leah Blake

Female Skąd : Bradford w hrabstwie West Yorkshire
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Tobias O'Brien Sob Kwi 28, 2012 12:16 pm

Chcę takie fajne kumpelstwo, trochę zażyłe. Żeby Tobias widział w nim przyjaciela i żeby mu ufał i tak dalej. Są tak różni, ze MUSZĄ się zazębiać i tak właśnie bym chciała <3
no chyba że masz jakieś inne ajdije 8D
Tobias O'Brien
Tobias O'Brien

Male Skąd : London, UK
Join date : 21/04/2012
Liczba postów : 90

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Cherry Kingsleigh Nie Kwi 29, 2012 10:37 am

Cherry - Ja bym tu widział coś w stylu - Cherry próbuje go zmotywować do wykorzystywania swojego potencjału do transmutacji, a on jej czasami śpiewa, bo może ludzi jego głos (tak, jest bardzo niski!). Dobrzy znajomi/przyjaciele więc z tego tak wychodzą. Hm?

Okay, jestem za. Nic dodać, nic ująć!
Cherry Kingsleigh
Cherry Kingsleigh

Female Skąd : Luton
Join date : 22/04/2012
Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Florence Loveless Pon Kwi 30, 2012 4:00 pm

Flo i Gideon to pozytywne istotki więc musi być jakiś pozytyw Very Happy
Florence Loveless
Florence Loveless

Skąd : Bristol UK
Join date : 29/04/2012
Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Spencer Delawary Pon Kwi 30, 2012 6:38 pm

A ja na to jak na lato! Dopisuję.
Spencer Delawary
Spencer Delawary

Male Skąd : Londyn
Join date : 21/04/2012
Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Gideon! Empty Re: Gideon!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach