Hogwart, lata '60
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bellowe relejszyn.

+7
Tobias O'Brien
Nathalie Navarro
Leah Blake
Serge Micallef
Elizabeth Black
Daphne Wilvert
Bellatriks Black
11 posters

Go down

Bellowe relejszyn. Empty Bellowe relejszyn.

Pisanie by Bellatriks Black Sob Kwi 21, 2012 11:39 am

Wzoru nie będzie, każdy jest wyjątkowy i będzie miał swój własny, oryginalny opis. Proszę jedynie o przeczytanie Karty, bo ta Bella może się trochę różnić od wyobrażeń niektórych osób. I oczywiście miło by było, gdybyście określali chociaż nacechowanie emocjonalne relacji! [proszę, proszę, jakie ja mądre zwroty znam :D] A więc do dzieła!

***

Daphne Wilvert
Piękna wila, co to 'przyjaciółką jest'. Z musu, ofc. Bo tak ojciec kazał. Głupiutka i dająca się wykorzystać. Ale przynajmniej z jedynego słusznego Domu!

Elizabeth Black

Kuzyneczka, jedna z tych porządniejszych (czyt. podła, okropna i ślizgońsko zepsuta). Dla Bell zbyt energiczna i zabawowa, jednak i tak uczucia, którymi ją obdarza można by porównać do siostrzanej...miłości(?)

Serge Micallef

Starszy kuzyn, prefekt o czym nie zapomina przypominać. Irytujący, jednak 'na tyle spokojny, by lać na jej spaczoną psychikę'. A więc Bella wykorzystuje go do swoich niecnych planów zawładnięcia światem.

Tobias O'Brien

Irytująco przystojny Krukon, czego oczywiście Bellatriks nigdy by na głos nie powiedziała. Ale jest tylko dorastającym dziewczęciem, prawda? Czyli 'antypatia pobudzana przez wzajemne przyciąganie, do którego żadne się nie przyzna'.

Leah Blake

Sprzymierzeńcy, jednak ze strony Bell relacja doprawiona pogardą i wyższością. Dziewczyna uważa, że Leah nie nadaje się do Slytherinu, ale dla dobra wszystkich stara się ją na co dzień ignorować.

Nathalie Navarro

Szpiegowanie + Gryffindor = destrukcja. Kąśliwe uwagi, drobne potyczki i wrodzona nienawiść.


Ostatnio zmieniony przez Bellatriks Black dnia Wto Kwi 24, 2012 2:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Bellatriks Black
Bellatriks Black

Female Skąd : Anglia
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Daphne Wilvert Sob Kwi 21, 2012 11:54 am

ja tu widzę piękne połączenie I love you powiedzmy, że Cygnus Black jest jak gdyby...projektorem Jonatana, ojca Daphne. obydwaj pracują w ministerstwie, Black przygotowuje Wilverta do kolejnych stopni 'wtajemniczenia'. na pewno też zapoznawali swoje dzieci.
wyczytałam, że Bella przyjaciół nie ma - ale może ojciec rozkazał jej (miło i uprzejmie, zapewne ;>), się z Daphne trzymać? może nawet pilnować? by się nie trzymała z nikim poniżej poziomu. wiesz, taka misja dla Belli. ale nic z opieki ani czułości - raczej jakaś forma szpiegostwa, pomimo różnicy wieku.
i pewnie podobna relacja jak z Elizabeth - wszyscy myślą, że Bella i Daphne to przyjaciółki, znające się od dzieciństwa, ale tak naprawdę jest to dość destrukcyjna relacja. Bella kontroluje moją blondynkę, lecz też trochę nią pogardza - uważa że jest zbyt beztroska, zbyt miękka i zbyt ładna, by się nadawać na uczestniczkę 'Ciemnej Strony'.
co Ty na to? chyba, że masz inne propozycje? <3
Daphne Wilvert
Daphne Wilvert

Female Skąd : Londyn, UK
Join date : 19/04/2012
Liczba postów : 124

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Elizabeth Black Sob Kwi 21, 2012 12:00 pm

ze mną wiadomo jaką masz relację Very Happy
Elizabeth Black
Elizabeth Black

Skąd : Londyn
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 141

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Serge Micallef Sob Kwi 21, 2012 12:18 pm

Planuje wpieprzyć się do rodziny, także dodaj mnie gdzieś ładnie, jako starszego kuzyna ;3
Serge Micallef
Serge Micallef

Male Skąd : Sheffield, UK
Join date : 21/04/2012
Liczba postów : 60

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Bellatriks Black Sob Kwi 21, 2012 1:40 pm

Daphne, Bella nie ma przyjaciół, ale sprzymierzeńców i owszem. Szczególnie wśród przyszłych Śmierciożerców i znaczących Ślizgonów. A tak to wszystko pięknie opisałaś i nie mam nawet, gdzie wtrącić swoich trzech groszy, podła ty! <3

Lizzie, jak najbardziej, postaram się niedługo wpisać <2

No i Serge, kuzyn, tak? Czytałam twoją Kartę i nie mam zielonego pojęcia, jakie mogą być ich stosunki. Cóż, najlepiej pasowałyby tutaj obojętne, ale obojętne brzmią tak nijako i... obojętnie. Więc, wolałbyś relacje zabarwione bardziej pozytywnie czy negatywnie?
Bellatriks Black
Bellatriks Black

Female Skąd : Anglia
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Serge Micallef Sob Kwi 21, 2012 1:47 pm

pozytywnie kić, czerp benefity z prefekta naczelnego. Serge jest na tyle spokojny, żeby swobodnie lać na jej spaczoną psychikę Smile
Serge Micallef
Serge Micallef

Male Skąd : Sheffield, UK
Join date : 21/04/2012
Liczba postów : 60

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Bellatriks Black Sob Kwi 21, 2012 1:50 pm

Ołki dołki. Bella będzie go wykorzystywała do swoich niecnych planów zawładnięcia światem i gites majonez <3
Bellatriks Black
Bellatriks Black

Female Skąd : Anglia
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Leah Blake Nie Kwi 22, 2012 2:59 pm

Hm... Tutaj proponowałabym sprzymierzeńców. Myślę jednak ze poza "znajomością" nic więcej ich nie łączy. Zapewne Bella nie czuje potrzeby obcowania z Leą z powodu braku majątku i tego że jej rodzina już dawno utraciła pozycję społeczną w świecie Czarodziejów. Poza tym Leah czuje pewien respekt do Blackówny, ale jak to już z nią bywa mało ją to obchodzi. Jeśli mogą coś dal siebie zrobić i mieć z tego korzyści to dlaczego nie. Na ogół utrzymują też pokojowe stosunki i nie wchodzą sobie w drogę.
Co ty na to? ;>
Leah Blake
Leah Blake

Female Skąd : Bradford w hrabstwie West Yorkshire
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Nathalie Navarro Pon Kwi 23, 2012 6:12 pm

Bym chciała jakieś pokręcone relacje z tym chodzącym złem jakim jest Bella ;d
Jako że stoją po dwóch stronach barykady sugeruję, żeby robić coś w tym kierunku. Navarro może być takim szpiegiem wysłanym przez Zakon Feniksa, żeby szpiegować rodzinę Black na wszelkie możliwe sposoby. Obserwowanie Bell z boku, wyciąganie informacji na jej temat od zaprzyjaźnionych Ślizgonów i tak dalej. Bellatriks w końcu się o tym dowiaduje i chce zniszczyć Gryfonkę na wszelkie możliwe sposoby. Od czasu do czasu któraś wyląduje w skrzydle szpitalnym, bo ta druga coś jej zrobiła, plus spięcia na korytarzach, bójki, szarpanie za włosy i różdżki wbijające się w żebra.
Co Ty na to? Smile
Nathalie Navarro
Nathalie Navarro

Female Skąd : Londyn
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 63

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Tobias O'Brien Wto Kwi 24, 2012 9:34 am

Bella jest śliczna, więc na bank Tobiś na nią uwagę zwrócił, tylkotylko co dalej? i właśnie w tym momencie pomyślałam sobie, że, jeśli T podobał by się B, mogliby się przekomarzać, tak na co dzień w sensie, a kiedyś na jakieś obfitującej w substancje odurzające PRYWATCE (kocham to słowo 8D) mogą sobie epizod strzelić. albo się pokłócić jeszcze bardziej. w każdym sensie taka antypatia pobudzana przez wzajemne przyciąganie, do którego żadne się nie przyzna, a potem się fabularnie rozwiąże Very Happy
Tobias O'Brien
Tobias O'Brien

Male Skąd : London, UK
Join date : 21/04/2012
Liczba postów : 90

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Bellatriks Black Wto Kwi 24, 2012 10:18 am

Leah, w porządku, mi pasuje. Dodam jeszcze, że Bella może nią pogardzać, bo według niej jest zbyt mało ślizgońska, za wesoła, i w dodatku nie przyłącza się do zabawy 'poniżyć Gryfonów'. Ale, że Bella większością ludzi pogardza to nie jest nowina Very Happy

Nathalie, nic dodać, nic ująć. Poza tym nie chce mi się dzisiaj myśleć <3

Tobias, i tutaj to jest problem, o. No bo niby Bell jest nastolatką, hormony i takie tam jej buzują, w końcu człowiekiem jest. Ale, nigdy, nigdy by się do tego nie przyznała. To by zniszczyło jej imidż. A poza tym z Krukonem?! 'antypatia pobudzana przez wzajemne przyciąganie, do którego żadne się nie przyzna, a potem się fabularnie rozwiąże'. To mi pasi, ale bez żadnego epizodu. Blee! Very Happy No chyba, ze kiedyś się wkurzy na maksa na Daph, a potem wykorzysta to, by szantażować Tobiasa xD
Bellatriks Black
Bellatriks Black

Female Skąd : Anglia
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Tobias O'Brien Wto Kwi 24, 2012 10:26 am

no dopsz, to obstańmy przy tym co tak ślicznie wyróżniłaś Very Happy
Tobias O'Brien
Tobias O'Brien

Male Skąd : London, UK
Join date : 21/04/2012
Liczba postów : 90

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Bellatriks Black Wto Kwi 24, 2012 2:09 pm

Relacje, powiedzmy, uzupełnione. Wszystkie zażalenia i inne takie proszę tutaj bądź na pewu. No i jeśli jednak się u kogoś wpisywałam, a nie uwzględniłam go tutaj, krzyczeć! : D
Bellatriks Black
Bellatriks Black

Female Skąd : Anglia
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Courtney Lestrange Wto Kwi 24, 2012 2:26 pm

Nienawiść. Dla zasady. Bo Bella to narzeczona Rudolfa. Bo Ślizgonka. Bo gardzi mugolami. Bo jest czystokrwista.


Ostatnio zmieniony przez Courtney Lestrange dnia Wto Kwi 24, 2012 2:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Courtney Lestrange
Courtney Lestrange

Female Skąd : Musselburgh, Szkocja
Join date : 09/04/2012
Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Bellatriks Black Wto Kwi 24, 2012 2:29 pm

No i wzajemnie. Bo Courtney jest Gryfonką. Bo chce zaprzepaścić swój ród. Bo jest siostrą Rudolfa.
Bellatriks Black
Bellatriks Black

Female Skąd : Anglia
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Leah Blake Wto Kwi 24, 2012 8:04 pm

Myślę że Leah sie nie przejmie tym że Bella nia gardzi. (ugh... jak to fascynująco brzmi). hahah.
Leah Blake
Leah Blake

Female Skąd : Bradford w hrabstwie West Yorkshire
Join date : 20/04/2012
Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Cherry Kingsleigh Wto Kwi 24, 2012 8:14 pm

No idea z mojej strony...
Wymyślamy razem, czy masz jakiś pomysł?
Cherry Kingsleigh
Cherry Kingsleigh

Female Skąd : Luton
Join date : 22/04/2012
Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Elijah Egbers Czw Kwi 26, 2012 7:45 am

Elijah będzie ją uważał za wariatkę, odkąd rok temu wybiegła z wrzaskiem z jego klasy, bo zwrócił jej jakoś uwagę. zapewne w zaklęciach jest mocna i genialna, jednak brak jej skupienia. generalnie, Egbers nie może się do niczego przypitolić (bo sumienna jest, mądra i bystra), ale i tak to robi, zawsze jednak obchodząc ją na około, bo kto wie, co ta psychopatka odwali tym razem?
może być? ;D
Elijah Egbers
Elijah Egbers

Male Skąd : Höfn, Islandia
Join date : 24/04/2012
Liczba postów : 38

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Molly Prewett Czw Kwi 26, 2012 9:45 am

Not my daughter, you bitch!
Czyli co, chyba jakaś miła słodka przyjaźń by nam pasowała, nie? XD Hahaha.
nie no, a tak na poważnie, to myślę o nielubieniu, ale raczej się ze sobą nie stykają. Chociaż jak się spotkają, to pewnie polecą iskry ;>
Molly Prewett
Molly Prewett

Female Skąd : Dolina Godryka
Join date : 09/04/2012
Liczba postów : 115

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Bellatriks Black Czw Kwi 26, 2012 10:42 am

Cherry - myślę, że relacje bardziej nastawione na pozytyw, aczkolwiek oparte na wspólnych dysputach na tematy naukowe, na ten przykład. Obydwie są inteligentne, nie stronią od poznawania nowych rzeczy i takie tam... Może właśnie jakieś spotkania w bibliotece i inteligentne rozmowy? I w ogóle w karcie przeczytałam, że zmarły ojciec Cherry skłaniał się ku ideologii Voldemorta. A jakie ona zajmuje stanowisko?

Elijah, jak najbardziej 8D

Molly - zniszczyłaś moje marzenia, podła ty ;c A ja myślałam, że będą sweet przyjaciółkami, no! Sad

Bellatriks Black
Bellatriks Black

Female Skąd : Anglia
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Cherry Kingsleigh Nie Kwi 29, 2012 10:58 am

Cherry tę ideologię pokłada głęboko w D. Ogólnie nie przyłącza się do nikogo, stara się być bezstronna, ale nienawidzi wilkołaków L.V. bo to one są odpowiedzialne za śmierć je ojca. Samego zaś Voldemorta ocenia bardziej ze strony psychiatry niż podwładnej. Uważa go za inteligentnego dyktatora.
Myślę więc, że może być między dziewczynami jakieś porozumienie na tle intelektualnym, a Bella może ją sprowadzać na ciemną stronę mocy, ot. Bo fajnie mieć kogoś inteligentnego przy sobie.
Cherry Kingsleigh
Cherry Kingsleigh

Female Skąd : Luton
Join date : 22/04/2012
Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Bellatriks Black Nie Kwi 29, 2012 11:56 am

Oczywiście, ze fajnie. Zaklepuję sobie ciebie na sesję Very Happy
Bellatriks Black
Bellatriks Black

Female Skąd : Anglia
Join date : 18/04/2012
Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Bellowe relejszyn. Empty Re: Bellowe relejszyn.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach